Dluhopisy FRIGOSERVIS s.r.o.

Základní informace o emisi

Společnost FRIGOSERVIS s.r.o. je rodinnou firmou a sesterskou společností firmy BonFood s.r.o. (provozuje e-shop BonFood.cz, specializující se na prémiový prodej mořských ryb, hovězího a výrobků z nich), pro kterou zajišťuje kompletní výrobu a distribuci objednávek.

Pod křídla společnosti patří také farma na Vysočině se 150 kusy hovězího dobytka chovaného přirozeným způsobem na ploše 55 hektarů. Maso z farmy je prodáváno výhradně přes sesterský e-shop BonFood.cz.

V posledních měsících FRIGOSERVIS s.r.o. rozšiřuje výrobu o další sortiment. Na jaře 2019 začala výroba konzerv pro psy a kočky, v červnu stejného roku společnost zahájila výrobu hovězího a vepřového ve vlastní šťávě podle tradiční receptury.

V brzké době FRIGOSERVIS s.r.o. plánuje zahájit výrobu hotových jídel – omáček s rybím, hovězím a vepřovým masem. Všechny výrobky FRIGOSERVIS s.r.o jsou na trh dodávány v prémiové kvalitě přes BonFood. Na tuzemském trhu působí FRIGOSERVIS s.r.o. od roku 2004.

Růst obratů sesterského e-shopu BonFood.cz (100 % ročně) vyžaduje rozšíření výrobních kapacit. Prostředky budou využity na pořízení nové výrobní linky a modernizaci linky stávající.

Prostředky využijeme také k zefektivnění logistických procesů. Zavedení EAN kódů do skladu, který nám umožní vytvoření nového skladovacího systému se sledováním dat expirace pro každý jednotlivý balíček, včetně nového vážícího a etiketovacího systému.

Emisní podmínky [PDF]

EMITENT FRIGOSERVIS s.r.o.
NÁZEV EMISE FRIGOSERVIS 8,4/2021
JMENOVITÁ HODNOTA DLUHOPISU 20 000,00 Kč
ÚROK 8,40 % p.a.
VÝPLATA ÚROKU měsíčně
DATUM SPLATNOSTI 31.7.2021
STAV EMISE Úpis zahájen 1.8.2019

Emise je již rozebraná.