Krevety 26-30, loupané 500 g

(0)

Kód: 615F

BonFood

Krevety velikost 26- 30, loupané, bez chemie, 10% ochranná glazura, výjimečná kvalita, dovoz pouze pro BonFood.Syrové, nepředvařené.

není skladem

-26 %
483 Kč
359 Kč včetně DPH

966 Kč/kg, po slevě 718 Kč/kg (s DPH)

Krevety velikost 26- 30, loupané, bez chemie, 20% ochranná glazura, výjimečná kvalita.Syrové, nepředvařené.

Velikost udává počet krevet do libry, tedy čím větší číslo, tím menší krevety. Krevety, běžně prodávané na supermarketech jsou velikost 300 - 500 , maximálně 200-300. Čím větší krevety, tím dražší.

Všechny krevety, které prodáváme, jsou bez chemie, to znamená, že nemají uvnitř přidanou vodu. Pouze na povrchu je přidaná glazura proti vymrzání.

Bohužel většina krevet na běžném trhu je chemicky ošetřena, to je kulantní název pro přidání polyfosfátů, aby uvnitř držela přidaná voda.

Všechny krevety, které BonFood nabízí, jsou dovezeny speciálně pro nás, bez chemie. Vzhledem k tomu, že Vám je nabízíme bez prostředníků, přímo z naší výroby, věříme, že oceníte i cenu,která je nižší, než u krevet sycených vodou na marketech.

Krevety jsou šedé, protože jsou nepředvařené, jakmile je tepelně opracujete, zrůžoví.

Tyto krevety jsou přece jen menší, nehodí se proto na gril, ale pro všechny další způsoby úpravy, včetně suši. Vždy je ale musíte tepelně upravit, tedy i před použitím na suši je vhoďte do vroucí vody, stačí na minutu. Vody ale musí být dostatečné množství, aby se vhozením zmrzlých krevet nezchladila.

Po vyndání z vroucí vody je zchlaďte proudem studené vody. Pokud to neuděláte, ještě teplem docházejí a jsou zbytečně měkké.

Uvidíte, že krevety v této kvalitě jsou naprosto jiný zážitek, než to, co běžně koupíte.