Divoký losos nerka-sockeye- steak - 1000 g

(0)

Kód: 854F

Steaky z divoce žijícího lososa nerky- sockeye (Oncorhynchus nerka), zmraženo na moři.Steaky mají hmotnost 120-200g,dají se z balení odebírat jednotlivě. Výjimečná kvalita za výjimečnou cenu. Přímý kontrakt s rybáři. Losos je lovený v ledových mořích. Studená voda dodává lososovi dokonalou konzistenci nesrovnatelnou s lososem z faremních chovů. Omezená zásoba. Produkt je vážený, konečná cena bude dopočítána podle skutečné hmotnosti při expedici.

Skladem

-29 %
699 Kč
499 Kč včetně DPH

Za nákup tohoto zboží získáte 1 bod.

699 Kč/kg, po slevě 499 Kč/kg (s DPH)

Losos nerka  ( Oncorhynchus nerka ) je známý pod jménem sockeye.  Podařilo se nám uzavřít přímý kontrakt s rybáři na dodávky lososa kety pro BonFood. Tomu odpovídá i cena, bez jakýchkoliv vedlejších náklady. Lososa nakupujeme celého, kuchaného, a bez rozmražení ho nařežeme v naší výrobně na steaky. Steaky mají hmotnost asi  120-200g,dají se z balení odebírat jednotlivě. 

Zajímají Vás rozdíly mezi faremním divokým lososem? Čtěte zde

Kvalita lososa je zmražením bezprostředně po výlovu zachována stejná jako při výlovu. Toto je skutečně čerstvý losos.

Je potřeba při kuchyňské přípravě respektovat odlišnost faremního a divoce žijícího lososa. Losos lovený na moři má na rozdíl  od lososa z faremního chovu méně tuku.

Steaky z lososa nechte před přípravou rozmrazit v ledničce, a potom je připravujte na rozpálené pánvi  smažením 2 minuty na každé straně a nechte minutu dojít pod pokličkou. Tak zjistíte, jak může chutnat losos. Jemné, ale pevné maso, bez přetučnělosti, charakteristické pro faremního lososa.

Upozornění:

Losos byl kuchán přímo na lodi, proto je někdy nutné steaky dočistit od vnitřností. To platí pro všechny na moři kuchané a zmrazené ryby.

 

 

 

 

 

 

S tímto produktem zákazníci objednávají nejčastěji...