Dluhopisy Bonfood

Základní informace o emisi

Přidaná voda, nekvalitní maso, zklamaný zákazník – současnost na českém trhu s mořskými rybami a hovězím je neuspokojivá. BonFood s.r.o. je rodinná firma, která ji mění k lepšímu.  Na trhu je 25 let, v roce 2013 otevřela e-shop s rozvozem objednávek do domácností po celé ČR vlastní dopravou. Jejím zákazníkem je každý, kdo se chce stravovat zdravě, chutně a kvalitně – hovězí dodává z vlastního chovu (pastevní způsob), část steaků dováží z Irska. Ryby a plody moře nejvyšší kvality nakupuje přímo u rybářů.

Podporou BonFood s.r.o. investujete do trhu se zdravými potravinami, který má velký potenciál – stále více zákazníků dává přednost kvalitě potravin před nízkou cenou. Nejlepším ukazatelem  jsou prodeje – BonFood každý rok roste o 100 %,  91 % zákazníků se po prvním nákupu pravidelně vrací. Tady jsou některá jejich hodnocení.

Limituje je jediné – potřeba  větších  objemů finančních prostředků na nákupy suroviny přímo od rybářů. Vzhledem k povaze zboží (hluboce zamražené mořské ryby přímo od rybářů musí nakupovat po kontejnerech. Ty jsou vždy cca 6 týdnů na cestě, a Bonfood má celou tuto dobu prostředky k nákupu vázané  a nemůže je využít jinak.  Emise dluhopisů tak pomůže vytvořit rezervu pro nákup zboží ve větších objemech.

Více informací na tel. 732 927 653 (Pavel Domkář) nebo mailu dluhopisy@bonfood.cz.

Emisní podmínky [PDF]

EMITENT BonFood s.r.o.
NÁZEV EMISE BonFood 8,4/2020
CELKOVÝ OBJEM EMISE 5 000 000, 00 Kč
JMENOVITÁ HODNOTA DLUHOPISU 20 000,00 Kč
ÚROK 8,40 % p.a.
VÝPLATA ÚROKU měsíčně
EMISNÍ KURZ 20 000,00 Kč
KONEC UPISOVACÍHO OBDOBÍ 31.12.2018
DATUM SPLATNOSTI 15.8.2020
MOŽNOST PŘEDČASNÉHO ODKUPU Povoleno – omezeno
FORMA DLUHOPISU Cenný papír na řad
PODOBA DLUHOPISU Listinný cenný papír
TYP NABÍDK Veřejná
PŘEVODITELNOST DLUHOPISU Povolena – omezena
STAV EMISE Úpis zahájen 16.8.2018

Vyprodáno