Krevety sladkovodní vel.6/8, nepředvařené 800g

(1) 5.0 1

Kód: 554F

Krevety (Macrobrachium rosenbergii) vel. 6/8, sladkovodní,neloupané, nepředvařené. Super kvalita. Baleno po 1000g, čistá hmotnost 800g . Země původu: Bangladeš.

Skladem

-50 %
999 Kč
499 Kč včetně DPH

Za nákup tohoto zboží získáte 1 bod.

1 248,75 Kč/kg, po slevě 623,75 Kč/kg (s DPH)

Krevety jsou neloupané a nepředvařené. Velikostní třídění je 6/8. Baleno po 1000g, čistá hmotnost 800g. Země původu je Bangladéš.

Velikost udává počet krevet do libry, tedy čím větší číslo, tím menší krevety. Krevety, běžně prodávané na supermarketech jsou velikost 300-500, maximálně 200-300. Čím větší krevety, tím dražší.

Všechny krevety, které prodáváme, jsou bez chemie, to znamená, že nemají uvnitř přidanou vodu. Pouze na povrchu je přidaná glazura proti vymrzání.

Bohužel většina krevet na běžném trhu je chemicky ošetřena, to je kulantní název pro přidání polyfosfátů, aby se uvnitř krevety držela přidaná voda.

Všechny krevety, které BonFood nabízí, jsou dovezeny speciálně pro nás, bez chemie. Vzhledem k tomu, že Vám je nabízíme bez prostředníků, přímo z naší výroby, věříme, že oceníte i cenu, která je nižší, než u krevet sycených vodou na marketech.

 

Postup přípravy: 

Krevety NEROZMRAŽUJEME! jen je krátce (asi na minutku) ponoříme do horké vody (cca 80°C), aby se zbavily ochranné glazury (ta je nutná, aby nedocházelo k vymražení krevet a tzv. mrazovým spáleninám). Krevety osušíme, okořeníme podle chuti a můžeme připravit v troubě či na pánvi. Ideální kombinace je česnek, troška soli, můžeme přidat bílý pepř, bylinky, sójovou omáčku,.. Vložíme je do rozpálené trouby na 10 max 15 min (podle velikosti krevet). Po upečení posypeme čerstvou petrželkou/pažitkou, zakápneme citronem a podáváme s bílým pečivem. Dobrou chuť!