Losos filé porce 4x100 g

(7) 3.6 7

Kód: 3F

Losos obecný /Salmo salar, porce filé 4x100g, vyrobeno z celých filet, bez kostí, vhodné i pro děti. Surovina zmražená bezprostředně po vylovení. Faremní chov. Vysoký zdroj omega 3 nenasycených mastných kyselin. Dietní příprava: nerozmražené porce lososa osolte, okořeňte podle chuti (pozn. losos snese i výraznější koření). Potom položte porce filé z lososa na pečicí papír a bez podlévání vložte do rozpálené trouby na 200 ° C asi na 10 minut. Nebo můžete jen osolit a zhruba dvě minuty před koncem dát na porce bylinkové máslo.

Skladem

-16 %
249 Kč
209 Kč včetně DPH

Za nákup tohoto zboží získáte 1 bod.

622,5 Kč/kg, po slevě 522,5 Kč/kg (s DPH)

Losos obecný(Salmo salar, Atlantic salmon, Lachs, Blagorodnyj losos) je v současné době asi nejprodávanější filé z lososa na českém trhu. Porce filé z lososa jsou zcela bez kostí a vhodné i pro děti. Mají pevné růžové maso, současně jemné, nikoliv přetučnělé, jak u lososa bývá. Porce jsou vyrobeny slisováním celých filet. Ty se lisují do bloku kvůli nižším nákladům na transport. Bloky jsou označovány jako standart, to znamená, že po celém světě mají hmotnost 7,5 kg. To umožňuje průmyslové řezání a snadné kalibrování (v tomto případě na 100 g porce). Hluboce zmrazené bloky lososa jsou řezány v našem závodě v Čechách, kde se surovina také průběžně kontroluje. Testuje se senzoricky (ochutnává se), kontroluje se textura (jestli je opravdu z filet a ne z kousků), kvalita zmražení. Laboratorně jsou kontrolovány mikrobiologické vlastnosti - těžké kovy, PCB. Vzhledem k tomu, že je výrobek deklarován v kvalitě vhodné pro děti, nároky jsou extrémní a produkt je v nejvyšší možné kvalitě. Vysoký zdroj omega 3 nenasycených masných kyselin.

DĚTEM JE POTŘEBA KAŽDOU RYBU PŘED KONZUMACÍ ZKONTROLOVAT, ABY V NÍ NEBYLY KOSTI! Norma na označení PBO (pin bone out- vyndané špendlíkové kosti) je jedna drobná kostička na 1kg suroviny