Divoký losos kisutch- coho- steak - 1000 g

(2) 5.0 2

Kód: 741F

Steaky z divoce žijícího lososa coho- kisutche, zmraženo na moři.Steaky mají hmotnost 150-350g,dají se z balení odebírat jednotlivě.Tučnější a jemnější než keta.Má sytější barvu než keta. Výjimečná kvalita za výjimečnou cenu. Losos kisutch je více ceněný než keta.

Skladem

-33 %
599 Kč
399 Kč včetně DPH

Za nákup tohoto zboží získáte 1 bod.

599 Kč/kg, po slevě 399 Kč/kg (s DPH)

Losos kisutch -coho ( Oncorhynchus kisutch ). Je více ceněný než keta.

Lososa nakupujeme celého, kuchaného, a bez rozmražení ho nařežeme v naší výrobně na steaky. Steaky mají hmotnost 150-350g,dají se z balení odebírat jednotlivě. 

Zajímají Vás rozdíly mezi faremním divokým lososem? Čtěte zde

Kvalita lososa je zmražením bezprostředně po výlovu zachována stejná jako při výlovu. Toto je skutečně čerstvý losos.

Je potřeba při kuchyňské přípravě respektovat odlišnost faremního a divoce žijícího lososa. Losos lovený na moři má na rozdíl  od lososa z faremního chovu méně tuku.

Steaky z lososa nechte před přípravou rozmrazit v ledničce, a potom je připravujte na rozpálené pánvi  smažením 2 minuty na každé straně a nechte minutu dojít pod pokličkou. Tak zjistíte, jak může chutnat losos. Jemné, ale pevné maso, bez přetučnělosti, charakteristické pro faremního lososa.

Upozornění:

Losos byl kuchán přímo na lodi, proto je někdy nutné steaky dočistit od vnitřností. To platí pro všechny na moři kuchané a zmrazené ryby.

 

 

 

S tímto produktem zákazníci objednávají nejčastěji...