Hovězí žebro na barbecue 1 kg

(1) 5.0 1

Kód: 73F

Hovězí žebro, plemeno Limousine, vhodné pro barbecue nebo pomalé pečení. Zmražené, balení cca 1kg. Některá žebra mohou být výrazně větší než 1kg, vzhledem k obsahu kosti nelze vždy bourat na menší kusy. Produkt je vážený, konečná cena bude dopočítána podle skutečné hmotnosti při expedici.

není skladem

269 Kč včetně DPH

Za nákup tohoto zboží získáte 2 body.

269 Kč/kg (s DPH)

Hovězí z naší farmy, plemeno Limousine, jalovice, hluboce zmrazené, balení kolem 1kg. Vhodné na pomalé pečení a barbecue.Uvedená cena je za 1kg, konečná cena bude dopočítána podle skutečné hmotnosti masa. Žebro zrálo po porážce ve vakuu při teplotě 0-10C. Následně bylo zkontrolováno, šokově zmrazeno a vakuově zabaleno. Díky zrání se vlastnosti masa po zmrazení nezmění, naopak zmrazení nám umožňuje zastavit proces zrání v optimální chvíli. Maso je z masného plemene.

Jak na barbecue?

Žebro pomalu rozmražte přes noc v lednici. Osolte, opepřete a potřete olejem. Vložte na pekáč a přikryjte pekáč alobalem.Potom vložte do trouby a nastavte teplotu na 90 -100 °C .Pečte 8 hodin. Potom potřete omáčkou barbecue a dopečte další hodinu,až bude maso úplně měkké. Hotovo. Uvidíte,že hovězí žebro je naprosto nesrovnatelné s vepřovým. Omáček na barbecue je velké množství, recept na jednoduchou: 150 ml černého piva, 180 ml kečupu,výpek z žeber, 4 polévkové lžíce worčestru,1 polévková lžíce hořčice, 4 lžíce octa nebo citronové šťávy, 2 lžíce medu nebo 4 lžíce javorového sirupu. Zamíchat a natřít na žebra.