Krevety celé, na moři zmrazené, vel. 10-20, 500g

(2) 5.0 2

Kód: 638F

Krevety celé, na moři zmrazené. Třídění 10-20 kusů do jedné libry. Baleno po 500g. Země původu: Argentina, oblast odlovu: jihozápadní Atlantik.

Skladem

-23 %
299 Kč
229 Kč včetně DPH

Za nákup tohoto zboží získáte 1 bod.

598 Kč/kg, po slevě 458 Kč/kg (s DPH)

Krevety jsou celé, neloupané, včetně hlavy, byly bezprostředně po odlovu na moři předvařeny a hluboce zamrazeny. Jsou vhodné i na grilování.

Velikost udává počet krevet do libry, tedy čím větší číslo, tím menší krevety. Krevety, běžně prodávané na supermarketech jsou velikost 300 - 500 , maximálně 200-300. Čím větší krevety, tím dražší.

Všechny krevety, které prodáváme, jsou bez chemie, to znamená, že nemají uvnitř přidanou vodu. Pouze na povrchu je přidaná glazura proti vymrzání.

Bohužel většina krevet na běžném trhu je chemicky ošetřena, to je kulantní název pro přidání polyfosfátů, aby uvnitř držela přidaná voda.

Všechny krevety, které BonFood nabízí, jsou dovezeny speciálně pro nás, bez chemie. Vzhledem k tomu, že Vám je nabízíme bez prostředníků, přímo z naší výroby, věříme, že oceníte i cenu,která je nižší, než u krevet sycených vodou na marketech.

S tímto produktem zákazníci objednávají nejčastěji...