Tomahawk Angus 1200-1500g

(4) 5.0 4

Kód: 640F

Pověstný texaský long bone rib eye steak nebo také tomahawk steak je hovězí steak z vysokého roštěnce s kostí. V balení je 1 kus o přibližné hmotnosti 1200g a více. Produkt je vážený, konečná cena bude dopočítána podle skutečné hmotnosti při expedici.

Skladem

1 499 Kč včetně DPH

Za nákup tohoto zboží získáte 1 bod.

1 249,17 Kč/kg (s DPH)

Luxusní steak z vyokého roštěnce. Vzhledem ke své hmotnosti je minimálně pro dvě osoby.

Maso jsme před šokovým zmrazením nechali zrát ve vakuu několik týdnů při teplotě 1°C. Ručíme Vám za výsledek, zapomeňte na čarování okolo steaků, 90% z výsledku závisí na kvalitě masa. Pokud koupíte neodleželé, nevyzrálé maso, nebo maso z části hovězího, které se nehodí na steaky, můžete dělat, cokoliv chcete, ale výsledek bude žalostný. Jediné, co se po Vás požaduje, je správně rozpálit pánev.

Maso při zrání ztrácí velké množství vody, při zmražení nedochází ke snížení kvality. Pokud zmrazíme vyzrálé maso dusíkem, po

rozmražení nepoznáte od chlazeného.

Zmražení dusíkem nám umožňuje zastavit proces zrání v optimální chvíli a uchovat kvalitu po dlouhou dobu.

Zákazník má tak pohotově maso na grilování po dobu několika měsíců v neměnné kvalitě, stačí den před grilováním maso vyndat z mrazáku.

Maso nechte přes noc povolit v sáčku v lednici a před kuchyňskou úpravou ho vyndejte z lednice a nechte ho odležet aspoň 30 minut v pokojové teplotě.

Maso je z Irska, plemeno Aberdeen Angus, volek nebo mladý býk. 

 

S tímto produktem zákazníci objednávají nejčastěji...