Tuňák sašimi steak 1 kg

(0)

Kód: 1088F

Steaky z tuňáka, Thunnus albacares,vhodné i pro sašimi a suši, zachovaná původní červená barva, ošetřeno antioxidanty, řezané z loins,balení 1 kg, 3-6 cm silné steaky, řezané z loins (svíčkové) z tuňáka, hluboce zmrazeno. Produkt je vážený, konečná cena bude dopočítána podle skutečné hmotnosti při expedici.

Skladem

-10 %
780 Kč
699 Kč včetně DPH

780 Kč/kg, po slevě 699 Kč/kg (s DPH)

Tuňák ošetřený antioxidanty je tuňák, který byl zpracován tak, aby se zpomalilo jeho znehodnocení. Antioxidanty jsou látky, které zabraňují oxidaci, což je proces, při kterém se molekuly kyslíku spojují s jinými molekulami a způsobují jejich poškození. V případě tuňáka může oxidace způsobit, že tuňák ztratí svou chuť a vůni a také se zvýší riziko vzniku bakteriálních onemocnění.

Ošetřování tuňáka antioxidanty se provádí různými způsoby. Mezi nejčastější metody patří:

  • Přidání antioxidantů do tuňáka před zpracováním. Nejčastěji se používají vitamín C, vitamín E a kyselina askorbová.
  • Přidání antioxidantů do vody, ve které je tuňák uchováván. Tato metoda se používá zejména při zpracování tuňáka v konzervách.
  • Používání antioxidantů v procesu sušení nebo vaření tuňáka.

Ošetřování tuňáka antioxidanty má několik výhod. Za prvé, pomáhá chránit tuňáka před znehodnocením a udržuje jeho chuť a vůni. Za druhé, snižuje riziko vzniku bakteriálních onemocnění. Za třetí, může zlepšit nutriční hodnotu tuňáka.

Tuňák ošetřený antioxidanty je vhodný pro všechny, kdo chtějí mít jistotu, že je tuňák bezpečný k jídlu a že si uchovává svou chuť a vůni.

S tímto produktem zákazníci objednávají nejčastěji...